PROMEDIA je dynamickou divizí společnosti ELVAC a.s., jež vznikla 1.10.2009 jako součást probíhajících organizačních změn v holdingu ELVAC. Tímto dnem došlo k převzetí všech obchodních aktivit, ale i servisních a finančních závazků společnosti ELVAC PROMEDIA s.r.o.

Hlavním předmětem činnosti ELVAC PROMEDIA je návrh, výroba a servis všech typů světelné i nesvětelné reklamy. Zabýváme se jak výrobou tradiční neonové reklamy, tak stále populárnějších „živých“ reklamních ploch, které nacházejí uplatnění v interiérech i v exteriérech veřejných prostor. Již řadu let patříme k technologickým lídrům v oblasti zobrazovacích systémů, které přinášejí do oblasti reklamy řadu nových možností, ať už jde o hardware (LCD public displeje, velkoplošné LED obrazovky), nebo o software umožňující efektivní řízení reklamního obsahu, tzv. digital signage. Našimi významnými produkty jsou i všechny druhy informačních systémů budov, reklamní totemy a informační pylony.

Vzhledem k marketingovým účinkům světelné i nesvětelné reklamy jsou zákazníky ELVAC PROMEDIA společnosti z různých oblastí a různého zaměření.

Naši zaměstnanci jsou připraveni k odborné montáži v  jakýchkoliv podmínkách. V rámci této montáže zajišťujeme elektroinstalaci, výrobu nosných konstrukcí, jejich statické posouzení a v neposlední řadě také revize elektropřívodů.

Při realizaci zakázek klademe důraz zejména na kvalitu a trvanlivost výrobků, která zaručuje bezporuchové fungování reklam po nesrovnatelně delší dobu, než je záruční doba naší konkurence.

 

Logo_ISO Důkazem vysoké kvality naší práce je fakt, že kromě získání certifikátů ISO 14001 (ochrana životního prostředí) a ISO 18001 (bezpečnost práce) je naše společnost už od roku 2010 pravidelně certifikována podle normy ČSN ISO 9001.

 


Chci se dozvědět více o společnosti ELVAC >>